Phone +37069803091 Email Instagram
Google Booking

Kambariai

„Apple Economy Hotel“ viešbučio kambariai įrengti minimalistiniu stiliumi, bet yra viskas, kas reikalinga patogiam ir saugiam poilsiui.

Vienvietis
Vienvietis

Vienvietis – Visuose kambariuose yra atskiras dušas, kriauklė, WC. Televizorius už papildomą mokestį (rodo daugiau nei 50 pramoginių, sporto, žinių, filmų programų įvairiomis kalbomis).

 

Kambario kaina – nuo 34 €

Dvivietis
Dvivietis

Dvivietis – Visuose kambariuose yra atskiras dušas, kriauklė, WC. Televizorius už papildomą mokestį (rodo daugiau nei 50 pramoginių, sporto, žinių, filmų programų įvairiomis kalbomis).

 

Kambario kaina – nuo 42 €

Trivietis (dvivietis su pristatoma lova)
Trivietis (dvivietis su pristatoma lova)

Trivietis (dvivietis su pristatoma lova) – Visuose kambariuose yra atskiras dušas, kriauklė, WC. Televizorius už papildomą mokestį (rodo daugiau nei 50 pramoginių, sporto, žinių, filmų programų įvairiomis kalbomis).

 

Kambario kaina – nuo 42 €

Šeimyninis blokas
Šeimyninis blokas

Šeimyninis blokas – tai dviejų kambarių apartamentai, kurie turi bendra dušą, kriauklę, WC. Šie apartamentai gali būti triviečiai, keturviečiai ar net penkiaviečiai (pagal jūsų poreikius). Televizorius už papildomą mokestį (rodo daugiau nei 50 pramoginių, sporto, žinių, filmų programų įvairiomis kalbomis).

 

Kambario kaina – nuo 64 €

All Rights Reserved © Apple Economy Hotel.